05.04.2013 року

04.06.13

В.Семенюк, Крищинецький сільський голова:

- Зараз ми активно працюємо над забезпеченням виконання  місцевого бюджету. Укладено додаткові угоди на оренду земель, від чого очікується додаткових надходжень  до 1230 тис. грн. при запланованих показниках 82 тис. грн. Укладено соціальну угоду зі СТОВ “Агрокомплекс “Зелена долина”, передбачено кошти на розвиток соціальної інфраструктури села. Розроблено два проекти розвитку територіальної громади та подано на всеукраїнський та обласний конкурси, тож є надія на додаткові кошти. В сільському дитсадку облаштовано роздягальню, ще одну спальню та кабінет для працівників. За рахунок благодійних внесків закуплено меблі.

В селі працює один з перших молокопунктів області. Молоко заготовляє Тульчинська філія “ІНТЕРФУД”по 2, 20 грн. Проблем не виникає,  протягом двох днів заготовляється до 700 літрів.

Продовжуємо обрізати дику паросль обабіч дороги  до села. Прибираються території біля пам’ятника, біля бюджетних установ. Почали прибирати кладовище, зібрали 8 тис. грн. для ремонту паркану. Замовили вапно та підготували техніку. 5 квітня будемо садити дерева на крутосхилах, на берегах річок та ставків.